Corner sofa bed Lounivo beige fabric 215x215x84cm
-15%
Price:
$1,263.03
List Price:
$1,485.92
Discount:
$222.89 (15%)
-
Code:8-50-389-000011
Quick Buy
Just 1 field to fill in
-
Delivery:
-
code:8-50-389-000011
-
Date for expected loading of new units:14.07.2026 г.